Програма професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО / ООС «Кіберзахисники»

Ще більше новин

Українські ветерани зустрінуться зі спеціалістами з кібербезпеки в межах програми професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники»

У травні стартує програма професійного розвитку в сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники» за ініціативи CRDF Global в Україні, Молдові та на Західних Балканах з покращення безпеки у кіберпросторі, яка запроваджується за підтримки Управління з координації надання допомоги США країнам Європи та Євразії Державного департаменту США. Запуск проєкту розпочнеться з двох  зустрічей між представниками зі сфери інформаційного захисту та потенційними кандидатами до її лав – українськими ветеранами АТО/ООС, які бажають продовжувати захищати батьківщину вже у новій для себе ролі. Метою заходів є познайомити колишніх військовослужбовців із престижною та затребуваною в світі професій, а також розказати про перспективи та можливості, які вона може перед ними відкрити.

Під час зустрічей ветеранам та ветеранкам презентують програму, а також розкажуть про її терміни, вимоги до кандидатів, критерії відбору та документи, необхідні для участі, особливості системи перевірки знань, сертифікати державного зразка, які видаватимуть по завершенні підготовки та нові спеціальності, які вони зможуть опанувати, а найголовніше – про реальні можливості працевлаштування в державних установах і компаніях приватного сектора.

В межах заходів виступатимуть представники CRDF Global, спеціалісти з кібербезпеки з «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського», які займалися розробленням програми навчання, а також представники Національного університету «Києво-Могилянська академія», які розробили спеціальну програму з соціальної адаптації для учасників за трьома напрямами: менторська та психосоціальна підтримка, а також кар’єрне консультування щодо майбутнього працевлаштування.

Перша зустріч відбудеться 21 квітня о 19:00 за участі ГО Ветеранський Жіночий рух. Друга пройде 26 квітня в той же час у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО/ООС та їх родин «ЯРМІЗ». Обидва заходи транслюватимуться у прямому ефірі на офіційних сторінках у Facebook:

21 квітня – https://www.facebook.com/events/1075151492979053

26 квітня – https://www.facebook.com/events/936943373722590